Yükleniyor...
Üyelik İşlemleri

Üye olmadan sipariş verebilir miyim?

Sipariş verebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sipariş sırasında da üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Niçin üye olmalıyım?

Üye olduğunuzda hemen 250 puan sahibi olursunuz. Yorum yaparak 5 puan, her yeni siparişinizin toplam tutarının %30 'nu puan olarak kazanırsınız. Toplam 500 puana ulaştığınızda alışveriş çeki tanımlanır ve ürünlerinizi ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim?

Anasayfa sağ üstte yer alan “Giriş Yap” bölümünden “Kayıt Ol” butonuna tıklayın ve sayfadaki üyelik formunu doldurun. Üye kaydı oluştururken kampanya, indirim ve puanlardan yararlanabilmek için “E-posta ile bilgilendirilmek istiyorum” seçeneğini tıklayınız.

Hesabım nedir?

“Hesabım” sayfasından siparişlerinizi ve arıza, iade, değişim işlemlerinizi takip edebilir, üyelik bilgisi güncelleme, şifre ve adres değişikliği gibi hesap ayarlarınızı kolayca yapabilirsiniz.

“Favorilerim” ne işe yarar?

Beğendiğiniz ürünleri “Favorilerim” listesine ekleyerek, satın almak istediğinizde listenizden sepetinize tek tıkla aktarabilirsiniz.

Şifremi unuttum ne yapmam gerekir?

“Giriş Yap” bölümünden “Şifremi Unuttum” bölümüne gelerek e-posta adresinizi giriş yapıp göndermeniz yeterlidir. Yeni şifreniz e-postanıza gönderilecektir. Hesabınıza giriş yaparak “Bana Özel” bölümünden “Şifre Değiştir” sekmesinden şifrenizi güncelleyebilirsiniz.

 
Top