Yükleniyor...
Kargo ve Teslimat

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Siparişleriniz kitapların temin süresine göre kargoya verilir. Mng Kargo ile 1-5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. 

Kargo ücreti ne kadardır?

Sitemizden vermiş olduğunuz 60,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR. 60,00 TL altındaki alışverişlerinizde 7,50 TL kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli ise 8,00 TLdir.

Siparişim hangi kargo ile gönderilecek?

Siparişiniz Mng Kargo ile adresinize teslim edilir. Kapıda nakit ödeme ile aldığınız siparişlerinizde ödeme yapmadan önce Mng Kargo yetkilisinden, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişleriniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı e-posta gönderilir. E-postadaki kargo takip linkine tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Üyelik hesabınızla da giriş yapıp siparişinizin kargo takip linkine tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Siparişimi farklı bir adrese gönderebilir miyim?

Siparişinizi verirken farklı bir teslimat adresi belirtiniz. Teslimatınızın kolay ve doğru yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Kargo, teslimat adresinde beni bulamazsa ne olur?

Kurye teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula da kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Paketinizi 3 iş günü boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde tarafımıza geri gönderir.

Kargomu başka biri teslim alabilir mi?

Evet alabilir. Paketinizi birinci dereceden yakınlarınız teslim alabilir.

Resmi tatillerde teslimat yapılıyor mu?

Teslimatlar iş günleri içerisinde yapılmaktadır. Resmi tatillerde ve hafta sonları teslimat yapılamamaktadır.

 
Top