Yükleniyor...
Kapıda Nakit Ödeme

Kapıda nakit ödeme nasıl gerçekleştirebilirim?

Mng Kargo personeli paketi teslim ederken ürünlerin ücreti nakit olarak ödeme yapılır. 1,000 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda nakit ödeme hizmet bedeli yansıtılmaktadır. Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 8,00 TL’dir.

Üye olmadan kapıda nakit ödeme seçeneği ile sipariş verebilir miyim?

Kapıda nakit ödeme seçeneğimizden yararlanabilmek için, Kitapjo.com’da üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir.

Kapıda nakit ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?

Ödeme ekranına geldiğinizde “Kapıda Nakit Ödeme” seçeneğine tıklayınız. Kapıda nakit ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Kapıda nakit ödeme ile oluşturduğum siparişimi nasıl iade edebilirim?

Kapıda nakit ödeme ile oluşturduğunuz siparişlerinizde 15 gün içerisinde faturası ile iade ederek, iadelerinizi havale yoluyla tahsil edebilirsiniz. İade tutarınızın banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı 0212 515 85 49 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaştırabilir ya da bilgi@kitapjo.com e-posta adresimize mail olarak gönderebilirsiniz.

Kapıda nakit ödeme ile oluşturduğum siparişin iadesinde hizmet bedeli iade edilecek midir?

Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli olan 8,00 TL iade edilmemektedir.

Banka hesabım yoksa nakit iade nasıl alabilirim?

Kapıda nakit ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişler de nakit iadenizi almak için isim ve adres bilgilerinizi bilgi@kitapjo.com adresimize mail olarak gönderdikten sonra istediğiniz banka şubenize adrese havale işlemi yapılacaktır.

Top