Yükleniyor...
Gizlilik ve Güvenlik

1. Kitapjo.com online kitap alışveriş sitesi olarak, müşterilerimizin kişisel verilerinin gizliliğine ve güvenliğine büyük önem verilmektedir.

2. İşbu Gizlilik Sözleşme’nin konusu Kitapjo.com'un sahip olduğu internet sitesi www.kitapjo.com’dan üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

3. Üyenin siteye kayıt olurken verdiği kişisel bilgiler kanunlar önünde doğru olmalıdır. Bu bilgileri yalnızca üye değiştirebilir ve üyenin kişisel bilgileri bir başkasına devredilemez ya da satılamaz.

4. Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur ve dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Üyenin güvenliği tüm önlemleri ile alınmış olur. Kullanıcılarımızdan hiçbir şekilde şifre bilgisi istenmemekte, kullanımdan doğacak olan problemlerden ise Kitapjo.com kesinlikle sorumlu değildir.

5. Üyenin Kitapjo.com internet sitesinden alışveriş yapabilmesi, kampanya ve puanlardan haberdar olabilmesi için girmiş oldukları kişisel bilgileri (ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Sadece üyeler bilgileri görebilir ve değiştirebilir.

6. Üyelik bilgileri Kitapjo.com adına hizmetlerin yerine getirilmesinin sağlanması için çalışılmakta olan sözleşmeli firmalar ve çözüm ortaklarımız dışında, kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılmamakta olup, kişisel bilgileriniz Kitapjo.com tarafından korunmaktadır.

7. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz, 3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz Kitapjo.com tarafından saklanmaz ve kaydedilmez. Bilgileriniz kayıt edilmeden SSL sertifikası ile şifrelenerek doğrudan ilgili banka sanal poslarına gönderilmektedir.

8. Kitapjo.com’dan kişisel bilgileriniz resmi ve adli makamlarca talep edildiğinde paylaşmak zorundadır.

9. Satışlar stoklar ile sınırlıdır. Stoğu bulunmayan ürünlerin teslimatını yapmayabilir, siparişi iptal ederek, sipariş tutarı müşterinin hesabına iade edilebilir.

10. Site de fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata olduğu takdirde hata düzeltilerek ürün teslimatı yapılabilir veya sipariş iptal edilerek, sipariş tutarı müşteri hesabına iade edilir.

11. Üye, Kitapjo.com’a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin üye tarafından ihlali halinde, Kitapjo.com tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.

12. Üye, kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz.

13. Üyeler tarafından beyan edilen, yazılan, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen üyelerin kendi kişisel görüşleridir. Bu görüş ve düşüncelerin Kitapjo.com ile hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur. Fikir ve görüşler nedeniyle üyenin uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

14. İşbu Gizlilik Sözleşmesi içerisinde sayılan maddelerden bir ya da birkaçını ihlal eden üye işbu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumlu olup, Kitapjo.com’u bu ihlallerin cezai ve hukuki sonuçlarından ari tutacaktır. Ayrıca; işbu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde, Kitapjo.com’un üyeye karşı gizlilik sözleşmesine uyulmamasından dolayı tazminat talebinde bulunma hakkı saklıdır.

15. www.kitapjo.com online kitap alışveriş sitesi yazılım ve tasarımı Kitapjo.com mülkiyetinde olup, bunlara ilişkin telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta ve üye tarafından izinsiz kullanılamaz, değiştirilemez.

16. Kitapjo.com İşbu Gizlilik Sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı bilgilendirme maillerini e-posta adreslerine ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, üye İşbu Gizlilik Sözleşmesi’ni onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin e-posta adresine gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır. Üye mail almaktan vazgeçmesi halinde bilgi@kitapjo.com 'a mail gönderip iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.

17. Üye, İşbu Gizlilik Sözleşmesi’ni okuduğunu, içeriğini anladığını ve kişisel verilerinin İşbu Gizlilik Sözleşmesi çerçevesinde depolanmasına, kullanılmasına ve muhafaza edilmesine açık rıza vermekte olduğunu, kabul ve beyan etmektedir.

18. Ek bilgi talebi halinde Kitapjo.com ile aşağıdaki iletişim adreslerinden iletişime geçilebilir.

Adres: Kocasinan Merkez Mah. Üçevler Cad. No: 35 Bahçelievler / İSTANBUL

Telefon: (0212) 515 85 49

E-Posta: bilgi@kitapjo.com

İnternet Sitesi: www.kitapjo.com

19. Kitapjo.com'dan üyeler, istedikleri zaman üyelikten ayrılabilir.

20. İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde T.C. İstanbul Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

Top